.

.

10Pcs/Многу Панк Мажите Сребро Обрачот Пирсинг Круг Студ Обетки Буда Earring за Жени Мажи Мода Накит Brincos Унисекс Er1227-3

10Pcs/Многу Панк Мажите Сребро Обрачот Пирсинг Круг Студ Обетки Буда Earring за Жени Мажи Мода Накит Brincos Унисекс

DEN 1500.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ангел bola
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Број На Модел На:
er1227-3T
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Стоката во категоријата