.

.

Folio Стојат Паричникот Вистинска Кожа Мобилен Телефон Случај За Галакси S9 Плус/S9 ,За LG G6

Folio Стојат Паричникот Вистинска Кожа Мобилен Телефон Случај За Галакси S9 Плус/S9 ,За LG G6

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9 Плус,Галакси S9
дизајн:
Бизнис,Спортски
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Со Прст Прстен,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Торбичка
Карактеристики:
супер-тенок ракав торбичка маска
Големина:
for Galaxy S9 Plus
Бренд Име:
SZLHRSD
Мало Пакет:
Yes

Стоката во категоријата