.

.

Симпатична Цртан филм Бебе Девојка Пролет Хулахопки Чорапи Мачка Мечка Боја Блокирање на Децата Пролет Памук Pantyhose Водат Анти-пропадна 1-4 Y

Симпатична Цртан филм Бебе Девојка Пролет Хулахопки Чорапи Мачка Мечка Боја Блокирање на Децата Пролет Памук Pantyhose

DEN 117.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Број На Модел На:
KZ00524
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Крпеница
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Бренд Име:
HIBISCUSARA

Стоката во категоријата