.

.

10pcs Достапни Слој Волфрам Карбид Помине Малку +1Brush За Електрична Нокти Вежба Машина Нокти Датотека Уметност Алатка,2.35 mm месо тело.

10pcs Достапни Слој Волфрам Карбид Помине Малку +1Brush За Електрична Нокти Вежба Машина Нокти Датотека Уметност Алатка,2.35

DEN 791.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Red10 Brush1, Blue10 Brush1, Green10 Brush1
Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Број На Модел На:
808101G,Црвена,Сина
Големина:
Length Of The Bit
Бренд Име:
Лесно Помине
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Количина:
10pcs(10pcs вежба малку+1pcs Четка)
Состојба:
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Flute Дијаметар:
6mm
Месо тело дијаметар:
2.35 mm
Overal Должина:
51mm
Материјал:
ungsten челик
боја:
Зелена(C),Сина(М),Црвена(М)

Стоката во категоријата