.

.

SUMRAY 2GT Времето Појас 2GT-232/240/244/252/260/264/268/280/284/288/294mm Моторни Возачот Појас 6/10мм Појас Ширина Пренос Појас

SUMRAY 2GT Времето Појас 2GT-232/240/244/252/260/264/268/280/284/288/294mm Моторни Возачот Појас 6/10мм Појас Ширина

DEN 230.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Ширина:
6mm, 10mm
Должина:
2GT-232-116T, 2GT-240-120T, 2GT-244-122T, 2GT-252-126T, 2GT-260-130T, 2GT-264-132T, 2GT-268-134T, 2GT-280-140T, 2GT-284-142T, 2GT-288-144T, 2GT-294-147T
Број на Компјутери:
2 парчиња, 4pcs, 8pcs
Тип:
времето појас
Бренд Име:
SUMRAY
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
2GT/GT2 Времето Појас
Материјал:
Гума
2GT/gt2 времето појас заби теренот:
2mm
2GT/gt2 времето појас ширина:
6/10мм
2GT/gt2 времето појас теренот должина :
2GT-232/240/244/252/260/264/268/280/284/288/294mm
2GT/gt2 времето појас заби висина:
1.5 mm
2GT/gt2 времето појас тип:
затворена јамка
feature1:
2GT затворени појас, 2GT опрема појас,2GT Макара Појас,мерењето појас gt2 затворени
feature2:
2GT заби појас, GT2 гумени ленти круг,GT2 времето појас
Feature3:
2GT гума вози ремени, 2GT CNC појас,gt2 појас fiberglass,
2GT/gt2 времето појас функција 1:
Се користи за 7/width 1mm времето pulleys
2GT/gt2 времето појас функција 2:
Се користи во 3D принтер/Ласерски/CNC машини,

Стоката во категоријата