.

.

Целосна 5D Diy Daimond Сликарство Крст-прекинувач Неверојатни Медуза 3D Дијамант Сликарство Плоштадот Rhinestones Сликарство Везови

Целосна 5D Diy Daimond Сликарство Крст-прекинувач Неверојатни Медуза 3D Дијамант Сликарство Плоштадот Rhinestones

DEN 213.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
Square Drill 30x20cm, Square Drill 45x30cm, Square Drill 60x40cm, Square Drill 75x50cm, Square Drill 90x60cm, Square Drill 105x70
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
KAMY YI
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No

Стоката во категоријата