.

.

RGB LED Сијалица Lamp, E27 E14 85-265V, ПРЕДВОДЕНА Променливи центарот на Вниманието 3W Магија Празник RGB Осветлување +Далечински Управувач 16 Бои

RGB LED Сијалица Lamp, E27 E14 85-265V, ПРЕДВОДЕНА Променливи центарот на Вниманието 3W Магија Празник RGB Осветлување

DEN 63.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
LED Светилки
Зрак Агол(°):
360°
Прозрачна Флукс:
249 Lumens & Под
Напон:
AC85-265V
LED Чип Бренд:
Epistar
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Просечен Живот (часот):
50000
Бренд Име:
VANJING
сертификација:
CCC,CE,ОИК
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Моќ Толеранција:
5%
LED Чип Модел:
3W Висока Моќност
Обликот:
Свет
База Тип:
e27 e14
Должина:
111mm, 120mm
Тип На Објект:
LED Светилки
rgb на вниманието:
16 changable бои
rgb led сијалица:
E27/E14 rgb led сијалица
rgb led светлото на рефлекторите:
магичен rgb светлина
Контролор Тип:
IR-далечински контролер
Меморија Кодот:
Yes
Тип На Батерија:
CR2025(Не се Вклучуваат)
Вати:
3W

Стоката во категоријата