.

.

Add2PSU ATX 24Pin да 4Pin Двојна ПСУ Напојување Sync Стартер Extender Кабел Картичка За BTC Рудар Машина Уред за Рударство

Add2PSU ATX 24Pin да 4Pin Двојна ПСУ Напојување Sync Стартер Extender Кабел Картичка За BTC Рудар Машина Уред за Рударство

DEN 225.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
h1111z
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
IO1021
Тип:
Додади На Картички
Интерфејс Тип:
atx 24pin
Име на производ:
Двојно Напојување Синхрони Почнувајќи Адаптер
производ интерфејс:
atx 24pin
Производ Во Боја:
Зелена
Производ модел:
Add2PSU

Стоката во категоријата