.

.

Моден 2017 Жените Leggings Еластичен Појас Leggins Фитнес Leggings мрежа Панели Панталони Тренингот Тенок Високо Половината Legging за Жени

Моден 2017 Жените Leggings Еластичен Појас Leggins Фитнес Leggings мрежа Панели Панталони Тренингот Тенок Високо Половината

DEN 215.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Asstseries
Материјал:
Памук,Бамбус Влакна,Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Висок
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Ankle-Length
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Број На Модел На:
34
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените

Стоката во категоријата