.

.

Бебе Девојка Облека Мода Цвет Печатени Девојки Лето Поставите Облека Бебе Одговара на Деца Блуза Кошула +широк Нога Панталони Деца Облека

Бебе Девојка Облека Мода Цвет Печатени Девојки Лето Поставите Облека Бебе Одговара на Деца Блуза Кошула +широк Нога

DEN 381.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 18 МИЛИОНИ, 5T
Бренд Име:
preax
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
ELL18040308
Outerwear Тип:
Грб
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
детска облека:
vetement garcon
Облека Сет:
девојки облека
бебе момчиња облека:
децата девојки облека
ансамбл fille:
vetement fille
девојка облека поставува:
vetement enfant
девојки облека:
спортски облека за девојката
vetement enfant fille:
спортски одговараат на
roupas infantis menino:
vetement enfant garcon
деца момчиња облека:
Облека за Момчиња
девојка облека:
деца поставите облека

Стоката во категоријата