.

.

4Pcs 5Inch Автомобил Пред Светлината Led Работа Светлина место зрак 72W Возење Зрак 8000Lm 6000K за Камион Брод Трактор Приколка Автобус Off Road

4Pcs 5Inch Автомобил Пред Светлината Led Работа Светлина место зрак 72W Возење Зрак 8000Lm 6000K за Камион Брод Трактор

DEN 2111.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
2 компјутери
Бренд Име:
DWK
Температура На Боја:
6000K
Работна температура:
-40~85 степен
степен:
место
Зрак Агол:
место
Позиција:
Средината
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип:
Работа Светлина
Wattage:
72W
Ingress Protection:
IP68
Должина:
5 inch
led моќ:
Led Моќ
Домување Боја:
Црна боја домување
работен век:
30000 часа
одговара 1:
за Џип Chevrolet Dodge

Стоката во категоријата