.

.

Велосипед Возење Велосипед Заштитен Шлем Интегрирани Калапи Отворено Спортска Опрема Надворешната Школка Со Импакт-апсорбирање на Пена Нови

Велосипед Возење Велосипед Заштитен Шлем Интегрирани Калапи Отворено Спортска Опрема Надворешната Школка Со Импакт-апсорбирање

DEN 255.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

сертификација:
CE
Големина:
570-630mm
Бренд Име:
OUTAD
Број На Модел На:
HW13901
Возрасна Група:
(Возрасни) Мажи
Тип:
Ultralight Шлем
Отворите За Вентилација:
< 8
Тежина (g):
200g
Материјал:
EPS пена + PC + Најлон + PP

Стоката во категоријата