.

.

Vestido де noiva Исклучување на рамо Чипка Свадба фустани Долг ракав бал Бела облека де mariage Свадба наметки 2018

Vestido де noiva Исклучување на рамо Чипка Свадба фустани Долг ракав бал Бела облека де mariage Свадба наметки 2018

DEN 5400.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Воз:
Судот Воз
Бренд Име:
Sophoeniya
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Половината:
Империја
Декорација:
Beading,Appliques
Моден Елемент:
Гроздобер
Силуета:
Бал
Број На Модел На:
Свадба Фустани
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
Деколте:
Висок
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина

Стоката во категоријата