.

.

ROLECOS МИЛА во FRANXX Аниме Cosplay ICHIGO Костим MIKU Cosplay KOKORO Бренд Жените Костим Целосна Поставува Со Чорапи

ROLECOS МИЛА во FRANXX Аниме Cosplay ICHIGO Костим MIKU Cosplay KOKORO Бренд Жените Костим Целосна Поставува Со Чорапи

DEN 2880.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
МИЛА во FRANX
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
ROLECOS
Број На Модел На:
CC4009B1-XL
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Чорапи
Знаци:
МИЛА во FRANXX
Одделот За Името:
Возрасни
Грижа Инструкции:
Рака мие со ладна вода, висат да се исуши, без кајгана
Тип:
Зимски 2018 Нова Аниме

Стоката во категоријата