.

.

Турбо Полначот 465209-0004 T250-05 За Нова Холандија 3200 4630T & Ford Skidloader

Турбо Полначот 465209-0004 T250-05 За Нова Холандија 3200 4630T & Ford Skidloader

DEN 11976.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
види опис
Бренд Име:
Holdwell
Број На Модел На:
465209-5004S, 465209-5004, 465209-0004
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
турбополнач
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
465209-0004
Производителот Дел Број:
465209-0004

Стоката во категоријата