.

.

'Тетки Како Што Се Скапоцени И Неколку' Тетка Ѓердан Auntie Pendant Накит Персоналните Handstamped Кристал Ѓердан Накит

'Тетки Како Што Се Скапоцени И Неколку' Тетка Ѓердан Auntie Pendant Накит Персоналните Handstamped Кристал Ѓердан

DEN 47.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
A1688
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Meirenpeizi
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Функција:
подарок
Компатибилност:
Никој
Обликотшема:
геометрија
Година:
2018
Стил:
Моден
Местото на Оригиналот:
Жеџијанг ,Кина
Тежина:
33*35mm
Големина:
9.1g
боја:
Сребро.
Повод:
Подароци ,Партија

Стоката во категоријата