.

.

МФ-A01,A02,A03,A04 Bakelite Potentiometer Ротари Knob Potentiometer Knob Капа За RV24 3590S WHT118 WX050 WX030 Итн....

МФ-A01,A02,A03,A04 Bakelite Potentiometer Ротари Knob Potentiometer Knob Капа За RV24 3590S WHT118 WX050 WX030 Итн....

DEN 98.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
МФ-A01 x10pcs, МФ-A01 x30pcs, МФ-A02 x10pcs, МФ-A02 x30pcs, МФ-A03 x10pcs, МФ-A03 x30pcs, МФ-A04 x5pcs, МФ-A04 x15pcs
Број На Модел На:
МФ-A01,МФ-A02,МФ-A03,МФ-A04
DIY Материјали:
Електрични

Стоката во категоријата