.

.

BigBigRoad За КИА Рио / K2 Седан 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2017 Автомобилот Задни Видите Обратна Копија камера

BigBigRoad За КИА Рио / K2 Седан 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2017 Автомобилот Задни Видите Обратна

DEN 566.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Напон:
12v
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Бренд Име:
BigBigRoad

Стоката во категоријата