.

.

15cm Dragon Ball Z Chichi Аниме Акција Фигура ПВЦ Нова Колекција бројки играчки Колекција за Божиќ подарок

15cm Dragon Ball Z Chichi Аниме Акција Фигура ПВЦ Нова Колекција бројки играчки Колекција за Божиќ подарок

DEN 551.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
без мало кутија, со мало поле
Возраст Опсег:
> 14 Години,> 6 години,> 8 години,12-15 Години,Grownups,5-7 Години,8-11 Години
Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тип На Објект:
Модел
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Предупредување:
ве молиме не дозволувајте деца под 3-годишна возраст да се игра
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Број На Модел На:
LH000054025P
Димензии:
15cm
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
LHLXFLYHIGH
Големина:
15cm

Стоката во категоријата