.

.

NeeFu WoFu Капка Обетки Кристал Цвеќиња Смола Earring Бендот Биг Earring За Жена Крстот Големи Долго Brinco Уво Oorbellen Подарок

NeeFu WoFu Капка Обетки Кристал Цвеќиња Смола Earring Бендот Биг Earring За Жена Крстот Големи Долго Brinco Уво Oorbellen

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Бренд Име:
NeeFu WoFu
Број На Модел На:
NeeFuWoFu-ER0515
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
earring материјал:
Смола
обетки стил:
бендот earring
Погоден за прилики:
банкети, подароци, патувања
Поддршка Прилагодување:
фабрика производство

Стоката во категоријата