.

.

Jonnafe Boho Злато Лист Свадба Коса Чешел Свадба Headband Коса Додатоци Слатководни Бисери На Жените Накит, Коса Парче

Jonnafe Boho Злато Лист Свадба Коса Чешел Свадба Headband Коса Додатоци Слатководни Бисери На Жените Накит, Коса Парче

DEN 396.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Косата Чешли
Број На Модел На:
HX077
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бренд Име:
jonnafe
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата

Стоката во категоријата