.

.

1Pcs Метал VIB Риболов Мами 5.5 cm 11g Wobblers Вибрации Лажица Намамат Риболов Тешко Мамка Вештачки Мамки Cicada За Бас Штука

1Pcs Метал VIB Риболов Мами 5.5 cm 11g Wobblers Вибрации Лажица Намамат Риболов Тешко Мамка Вештачки Мамки Cicada

DEN 32.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
YB53
W:
11g
Должина:
5.5cm
H:
8#

Стоката во категоријата