.

.

Африкански Чипка Ткаенина 2018 Висок Квалитет Чипка Теал Боја Булчински Чипка Ткаенина Со Beaded Нигериската Tulle Мрежа Чипка Ткаенини 1126

Африкански Чипка Ткаенина 2018 Висок Квалитет Чипка Теал Боја Булчински Чипка Ткаенина Со Beaded Нигериската Tulle

DEN 1032.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
1126
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Ширина:
130cm
Декорација:
Монистра
is_customized:
Yes
Бренд Име:
kalume
Ткаенина Тип:
француска чипка
is_customized:
Yes
боја:
како Слика

Стоката во категоријата