.

.

Ексклузивно Дизајнер француски Жакард Предиво-обоена Brocade Мода Ткаенина Три-димензионални Zijin Јасни Ткаенина/100*135cm

Ексклузивно Дизајнер француски Жакард Предиво-обоена Brocade Мода Ткаенина Три-димензионални Zijin Јасни Ткаенина/100*135cm

DEN 744.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ROMANZO
Техника:
Плетени
Шема:
Предиво Обоена
Материјал:
Rayon / Полиестер
Тип:
brocade ткаенина
Функција:
Windproof
Тип На Производ:
Aramid Ткаенина
Ширина:
135cm
Стил:
Dobby
Nonwoven Техника:
Ламинат
Плетени Тип:
Tricot

Стоката во категоријата