.

.

TOOZO 12mm Тема Кол СДС Плус Круг месо тело Вежба Чак Адаптер за Полнач Сива

TOOZO 12mm Тема Кол СДС Плус Круг месо тело Вежба Чак Адаптер за Полнач Сива

DEN 32.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Моќ Алатка Делови
Бренд Име:
TOOZO
is_customized:
No
Број На Модел На:
11AG400196

Стоката во категоријата