.

.

Quilling Полнење Хартија Сет со Складирање Торба 780 Ленти (3мм/5mm/10мм) Шарени Хартија DIY Занает Хартија Постави Алатка

Quilling Полнење Хартија Сет со Складирање Торба 780 Ленти (3мм/5mm/10мм) Шарени Хартија DIY Занает Хартија Постави

DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
QPZH01
Материјал:
Хартија

Стоката во категоријата