.

.

12V Оригинални Автомобил Ентериер Изглед 3 Во 1 Автомобил Часовник Термометар и Напон Монитор (Четири Видови на Екранот на Режим) 9449

12V Оригинални Автомобил Ентериер Изглед 3 Во 1 Автомобил Часовник Термометар и Напон Монитор (Четири Видови на Екранот

DEN 254.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Боја Име:
Сина, Зелена, Црвена, Бела
Бренд Име:
AUTMOR
Главен Материјал:
Смола
Објектот Тежина:
140g

Стоката во категоријата