.

.

2 парчиња/многу 3D Карбонски Влакна Задниот Поклопец Екран Заштитник Заштитна Фолија За Sony Xperia XA2 Ултра H4133 H4233 (Не Калено Стакло)

2 парчиња/многу 3D Карбонски Влакна Задниот Поклопец Екран Заштитник Заштитна Фолија За Sony Xperia XA2 Ултра H4133

DEN 47.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
XA2, XA2 ултра
Материјал:
проѕирен
Бренд Име:
E-KINLIN
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Ултра-тенки,Мат,Нула Доказ
Тип:
Назад филм
Употреба:
Мобилен Телефон
Тип:
Задниот Поклопец Екран Заштитник Задните Заштитна Guard Филм
Материјал:
Мека 3D Карбонски Влакна(Не Калено Стакло)
Стил:
Заврши Кожата Налепница/Трајни/Ultrathin
Funtion:
Постојано Се Користат/Анти-Отпечатоци/Не Се Лизга
боја:
Избриши/Транспарентен/Проѕирен
Compatible1:
За Sony Xperia XA2 / XA2 Dula H4133 5.2 инчен
Compatible2:
За Sony Xperia XA2 Ултра / XA2 Ултра Dula H4233 6.0 инчен

Стоката во категоријата