.

.

PowerTrust 1Pcs CGA-DU14 CGADU14 CGA DU14 Камера Батеријата + LCD USB Полнач За Panasonic DU06 DU07 NV-GS10 VDR-M70/M50

PowerTrust 1Pcs CGA-DU14 CGADU14 CGA DU14 Камера Батеријата + LCD USB Полнач За Panasonic DU06 DU07 NV-GS10 VDR-M70/M50

DEN 448.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
CGA-DU14
Употреба:
Камерата
боја:
Црна
Бренд Име:
powertrust
Капацитет:
1400mAh
Напон:
7.2V
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Број На Модел На:
CGA-DU14 CGA DU14
Тип На Производ:
Батерија Li-ion Батерија Пакет

Стоката во категоријата