.

.

Висок квалитет 4pin пластика, електрични unsealed авто жица подигнат мешани природата конектор

Висок квалитет 4pin пластика, електрични unsealed авто жица подигнат мешани природата конектор

DEN 264.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
5sets, 10sets
Бренд Име:
ULCN
Број На Модел На:
DJ7049Y-1.5-11/21
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобилската
Пол:
машки и женски
Тип:
Адаптер
Позиција:
4 pin
боја:
природата

Стоката во категоријата