.

.

Мотоцикл Protaper Нечистотија Јама Мотокрос 7/8 Handlebar Рака Костец Кочница Раце за YAMHA YZ125/250 YZ250F 07-16 YZ426F/450F 08-16

Мотоцикл Protaper Нечистотија Јама Мотокрос 7/8 Handlebar Рака Костец Кочница Раце за YAMHA YZ125/250 YZ250F 07-16

DEN 586.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
YIEBA
Име На Модел:
HB-027
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
22.5cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
330g
Материјал Тип:
CNC Легура на Алуминиум + Никој Лизга ПВЦ Гума
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип На Објект:
Костец
Точка име :
Рака Костец
Објектот Боја:
Црна/Gold/Црвен/Портокал/Slive
Објектот Функција:
Апсорбираат шок, додека намалување на вибрации и рака пумпа
Големина:
22mm Universal
Објектот материјал:
CNC Легура на Алуминиум + Никој Лизга ПВЦ Гума
Motobike Направи:
Универзална
Објектот Состојба:
100%Нов Бренд И Hight квалитет
Fitment:
за KTM AJP PR4 125/200 04-09 AJP PR5 250 09-12
Fitment:
за YAMHA YZ125/250 YZ250F 07-16 YZ426F/450F 08-16

Стоката во категоријата