.

.

Ballroom Танцува Фустани Сомот Печатење Flamenco Танц Носии Валцер Танц Облечи Конкуренција Фустан Модерен Танц Облека DN1595

Ballroom Танцува Фустани Сомот Печатење Flamenco Танц Носии Валцер Танц Облечи Конкуренција Фустан Модерен Танц Облека

DEN 1992.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Ballroom
Број На Модел На:
DN1595
Материјал:
Модални,Spandex
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танцување Ное
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Танц Тип:
Ballroom
боја:
Црна
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Пол:
Жените
Стил:
Долг Ракав
Вклучуваат 1 buc:
Се облекуваат
Јака:
Други
активност:
Ballroom/Модерна/Џез/Валцер/Танго-Танцување
Материјал:
Мраз свила/Chiffon/Сомот

Стоката во категоријата