.

.

Сите инклузивно Троседот Покрие Тесни Заврши Еластична Троседот Крпа Slipcover Опфаќа Каучот Без Потпирач за Виткање Софа Кревет Fundas Де Троседот

Сите инклузивно Троседот Покрие Тесни Заврши Еластична Троседот Крпа Slipcover Опфаќа Каучот Без Потпирач за Виткање

DEN 575.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Спецификација:
180-210 cm
Бренд Име:
AIHOME
Шема:
Печатени
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цврста
Производство:
Софа Маска
Применливи Троседот:
Три-седишта Троседот
Големина:
180-210cm
Број На Модел На:
софа кревет маска
Материјал:
92% полиестер влакна + 8% spandex
функција 1:
Еластична софа кревет маска
Карактеристика 2:
Се водат софа кревет маска
функција 3:
Печатени софа кревет маска

Стоката во категоријата