.

.

5.2 инчен Случај За Nokia 5 TPU Покритие За Nokia5 Силикони Телефон Случаи За nokia5 Темна Боја на Задниот Поклопец за Nokia Пет Школки Торба

5.2 инчен Случај За Nokia 5 TPU Покритие За Nokia5 Силикони Телефон Случаи За nokia5 Темна Боја на Задниот Поклопец

DEN 50.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
DOMKO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Nokia
дизајн:
Обична,Ткаеше,Симпатична,Транспарентен,Бизнис
Големина:
for 5.2 inch
Карактеристики:
Шарени Слика Цртање
Материјал:
Транспарентен Меки Силиконски
Тип:
Назад Заштита На Телефонот Случај
Одговара:
Топ Продажба на Различни стилови телефон кеси
За луѓето:
Жена Мажите Девојки
Тежина:
Ultra Thin 25g
Пад на превозот:
Поддршка контактирајте ме за добра цена
Одговараат На Capa 1:
За Nokia 5 Случај
Одговараат На Capa 2:
за Nokia Пет Coque

Стоката во категоријата