.

.

Valhalla Серија РКА Interconnect Кабел Со карбонски влакна hifi аудио Кабел 1M

Valhalla Серија РКА Interconnect Кабел Со карбонски влакна hifi аудио Кабел 1M

DEN 4320.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина:
1.5m
Конектор Б:
РКА
Тип:
Коаксијален Кабли
Примена:
DVD Плеер
оклопна:
Плетенка
Пол:
Машко-Машки
Број На Модел На:
Серија
Пакување:
Polybag
Конектор A:
РКА
Бренд Име:
Viborg
Пакет:
No
Должина:
1M
Тип:
РКА приклучок
боја:
слика шоу
Примена:
CD/AMP
Приклучете:
карбонски влакна родиум
Материјал:
сребро позлатен
Состојба:
Бренд Нови
Конектор Боја:
Злато
Пол:
Машко-Машки
Конектор тип:
РКА

Стоката во категоријата