.

.

200 вид Автоматска машина за полирање дрво монистра автоматско мелење машина електрични мушка мелење машина за полирање 220V 140W

200 вид Автоматска машина за полирање дрво монистра автоматско мелење машина електрични мушка мелење машина за полирање

DEN 3048.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Клупата Полирач
Број На Модел На:
200
Номинална Напон:
220v
Фреквенција:
50Hz
Номинална Влезна Моќност:
140W
Димензии:
34.2*24.5*36cm
Тежина:
12.5kg
Извор На Енергија:
AC
Wattage:
Under 300W
Употреба:
Комерцијални Производство
Нето тежина:
за 12.5 килограми
Напон:
220V
моќност:
140W
Брзина:
0-1400 вртежи во минута
Горниот капак тежина:
За 2,8 KG
Горниот капак дијаметар:
180mm
Горниот капак дебелина:
14mm
Долната плоча внатрешен дијаметар:
182mm
Долната плоча надворешниот дијаметар:
200mm
Големина:
34.2*24.5*36cm

Стоката во категоријата