.

.

Everfast 1pc Адреналин Молекула Наука Накит Хемија Структура Злато И Сребро Позлатен Лебди Шарм Locket Ѓердан

Everfast 1pc Адреналин Молекула Наука Накит Хемија Структура Злато И Сребро Позлатен Лебди Шарм Locket Ѓердан

DEN 47.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
35mm*17mm
Број На Модел На:
Адреналин Молекула
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
EVERFAST
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Расположение Tracker
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
ѓердан:
ѓердан ѓердан
изјава ѓердан:
ѓердан жени
моден ѓердан:
двојки накит
Ѓердани:
Ѓердани Приврзоци
боја:
сребро злато боја
Материјал:
Бакар
жените ѓердан:
моден накит
pendant ѓердан:
колиер femme
Капка брод продавница:
шарм ѓердан
Бесплатен превозот :
Адреналин Молекула

Стоката во категоријата