.

.

HSP Трки 08003 РК Автомобил 1:10 Задниот Браник Резервни Делови РК ДЕЛОВИ за АВТОМОБИЛИ

HSP Трки 08003 РК Автомобил 1:10 Задниот Браник Резервни Делови РК ДЕЛОВИ за АВТОМОБИЛИ

DEN 60.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
JYDCET
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
08003
Технички параметри:
KV1100
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
задниот браник
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
задниот браник

Стоката во категоријата