.

.

2 парчиња 5D Јаглерод Влакна Винил Decal Пред Фендер Воздухот се Пропустливи Намали За Мини Купер R56 Страна Scuttles Налепници Автомобил Стил Додатоци

2 парчиња 5D Јаглерод Влакна Винил Decal Пред Фендер Воздухот се Пропустливи Намали За Мини Купер R56 Страна Scuttles

DEN 935.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
Поставен На Коњ
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Модел:
ОЕМ
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
категорија:
Налепници
is_customized:
Yes
дизајн:
зборови
Материјал Тип:
5D јаглерод влакна Винил

Стоката во категоријата