.

.

Дигитални Менгеме На Земјата Земјата Отпор Тестер Метар / Менгеме Земјата Тестер На Отпорност

Дигитални Менгеме На Земјата Земјата Отпор Тестер Метар / Менгеме Земјата Тестер На Отпорност

DEN 6912.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
niusiwen
Тестирање Напон:
види опис
Температурата На Работа:
види опис
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
ETCR2100A+
Мерен Опсег:
види опис
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Димензии:
види опис
Точноста Класа:
види опис

Стоката во категоријата