.

.

Оригинални Резервни за xiaomi mi забелешка BM34 Батеријата 3010mAh Паметен Мобилен Телефон за xiaomi mi забелешка BM34 Следење Без

Оригинални Резервни за xiaomi mi забелешка BM34 Батеријата 3010mAh Паметен Мобилен Телефон за xiaomi mi забелешка

DEN 156.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Квалитетот сертификација:
FCC
Оригинал или Не:
оригиналниот
Број На Модел На:
за xiaomi mi забелешка BM34
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR

Стоката во категоријата