.

.

Go2linK 4 USB Порти Мултифункционален Преносни Станица за Полнење Стојат Кратен Апарат Клупа За IPhone, Samsung, Huawei Таблета

Go2linK 4 USB Порти Мултифункционален Преносни Станица за Полнење Стојат Кратен Апарат Клупа За IPhone, Samsung, Huawei

DEN 309.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Компатибилен Бренд:
SONY,Blackberry,LG,Meizu,Nokia,HTC,Lenovo,Samsung,Motorola,ZTE,Универзална,xiaomi,Huawei,Други,Apple
Тип:
Десктоп
Бренд Име:
Go2linK
Квалитетот сертификација:
CCC,FCC,CE,RoHS
Излез:
5V/2.1 A
Број На Модел На:
GLK-CHRDOCK-4B
USB Порти:
4
Излезен Интерфејс:
USB
На текст:
100-240V/0.6 НА
Извор На Енергија:
A. C. Извор
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No

Стоката во категоријата