.

.

3.85 V 2800mAh Li3928T44P8h475371 За ZTE Сечилото А1 B2015 C880 C880A C880S AXON Мини Xiaoxian 3 Батеријата

3.85 V 2800mAh Li3928T44P8h475371 За ZTE Сечилото А1 B2015 C880 C880A C880S AXON Мини Xiaoxian 3 Батеријата

DEN 141.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
За ZTE Xiaoxian3 Батеријата
Оригинал или Не:
оригиналниот
Компатибилен Бренд:
ZTE
Капацитетот на батеријата(mAh):
2201mAh-2800mAh
Квалитетот сертификација:
CE
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR

Стоката во категоријата