.

.

Радост недела цртан филм стил ангел Чувар смета крстот бод модели за детска соба украс

Радост недела цртан филм стил ангел Чувар смета крстот бод модели за детска соба украс

DEN 208.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Бренд Име:
Радост Недела
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
PVC кеса
14CT:
22*22cm
11CT:
27*28cm
Точка Бр.:
C060

Стоката во категоријата