.

.

Стакло Заден Филмот +Калено Стакло Екран Заштитник За iPhone 4s 4G 4 Guard Филм Пред Назад Заштитна Налепници

Стакло Заден Филмот +Калено Стакло Екран Заштитник За iPhone 4s 4G 4 Guard Филм Пред Назад Заштитна Налепници

DEN 71.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
За iPhone 4s 4G 4
Со Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 4,iPhone 4s
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
Bova
Applicate Модел:
За Apple iPhone 4s 4G 4
Пакетот Вклучува:
1 Стакло Предни + 1 Мека Задните Филм

Стоката во категоријата