.

.

Забавно Лето Едноставна Chihuahua Глава за Печатење на Мажите Симпатична Т-маица Цртан филм Куче Црн Краток Ракав Блузи Tee Кошула Голема Големина

Забавно Лето Едноставна Chihuahua Глава за Печатење на Мажите Симпатична Т-маица Цртан филм Куче Црн Краток Ракав

DEN 475.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
YOYLAP
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Sleeve Стил:
Редовни Кратки Ракави
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бои:
Црна,Бела,Сина,Темно Сива,Зелена,Сива,Виолетова,Црвена,Жолта,Сина
Карактеристики:
100% Памук, Дише, Не Исчезнат
Број На Модел На:
ZEWA12Ychihuahua___

Стоката во категоријата