.

.

Зимски Лабава Жените Ровот Долго Маскирани Еден Гради Палта Нова Пролет Секојдневен Плус Големина Outwear Грб Женски Сива Ровот RE0320

Зимски Лабава Жените Ровот Долго Маскирани Еден Гради Палта Нова Пролет Секојдневен Плус Големина Outwear Грб Женски

DEN 1599.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови,Копче
Стил:
Повик
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Јака:
Маскирани
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
RE0320
Бренд Име:
MLUOLANC

Стоката во категоријата