.

.

720P/AHD Спогодба 4 Жичен 7 Видео Врата Телефон Врата на Врата Говорникот Security System Говорна порака/Motion Detection/MP4 Плеер

720P/AHD Спогодба 4 Жичен 7 Видео Врата Телефон Врата на Врата Говорникот Security System Говорна порака/Motion Detection/MP4

DEN 5197.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Сензор Големина(Инчен):
1/3
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Материјал:
Жица Цртање Алуминиум Случај
Одговарање На Режимот:
Hands-free
IP Камера Интерфејс:
No
Тип:
Спогодба Систем
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Технологија:
Аналогни
Бренд Име:
JeaTone
Врата:
Yes
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
Големина:
7 Inch Video Intercom System
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Екран Тип:
боја
моќност:
Надворешна сила DC12V
Водоотпорен:
Yes
Број На Модел На:
P203S1M706S1-AHD
Резолуција:
1200TVL
Агол На Гледање (°):
68
Камерата:
боја
Контрола На Пристап:
Отклучување на електронски кодот
Зона За Внесување:
ПИР И Камера Поддржано (Не се Вклучени)
моќност:
400mA max.
Видео Јазици:
Англиски, Руски, Француски, Арапски, Шпански,Јапонски
Спогодба режим:
Hands-free двојна комуникација
меморија:
86 Слики, Поддршка Max.32G SD Картичка/2T хард диск
Разговор Времетраење :
120s
Резолуција:
720P, 3.6 MM игла дупка Леќа
јачина:
Прилагодливи Ден/Ноќ
Поддршка:
2 повик панел + 6 затворен монитор+ 2 Аналогни камера
Извор На Енергија:
надворешна врата, преку затворен следење
Водоотпорен:
IP65 Алуминиумски Панел
камера сензор:
1/3CMOS, 720P

Стоката во категоријата