.

.

Оригинални Резервни LEAGOO Алфи 5 Батеријата BT-501 2200mAh За LEAGOO Алфи 5 Паметен Мобилен Телефон+ + Следење на Број

Оригинални Резервни LEAGOO Алфи 5 Батеријата BT-501 2200mAh За LEAGOO Алфи 5 Паметен Мобилен Телефон+ + Следење

DEN 113.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитетот на батеријата(mAh):
1801mAh-2200mAh
Оригинал или Не:
оригиналниот
Квалитетот сертификација:
CE
Компатибилен Бренд:
Други
Број На Модел На:
BT-501
Бренд Име:
Matcheasy
Име:
UVR

Стоката во категоријата