.

.

ААА 18 10-11MM TAHITIAN ЦРНО СИНИОТ БИСЕР БИСЕР ЃЕРДАНИ

ААА 18 10-11MM TAHITIAN ЦРНО СИНИОТ БИСЕР БИСЕР ЃЕРДАНИ

DEN 3043.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Главниот Камен Боја:
Црна
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
mm
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Функција:
Расположение Tracker
Метали Тип:
Железо легури
Број На Модел На:
10-11mm
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Бисер Форма:
Совршено Круг
Бренд Име:
ZESYEU

Стоката во категоријата